Witaj u Pati!

Stworzę Twoją

stronę internetową

Parę słów o mnie

PATRYCJA WYREMSKA

Kim jestem? Projektantem, twórcą, osobą, która nie lubi nudy i monotonii. Zawsze szukam ciekawych rozwiązań, zgodnych z najnowszymi standardami, ale również niepowtarzalnych. Właśnie dlatego wszystkie tworzone przeze mnie strony są oryginalne. Każdy projekt to dla mnie wyzwanie, a wyzwania są dokładnie tym, co pozwala ciągle się rozwijać i tworzyć coś nowego, wyjątkowego. Jeśli szukasz innowacyjnych, a zarazem uniwersalnych rozwiązań, dobrze trafiłeś. Opracuję projekt, który na pewno Ci się spodoba!

Strony www

Tworzone przeze mnie strony są uniwersalne i responsywne (wyświetlają się prawidłowo na urządzeniach mobilnych). Charakteryzują się łatwością obsługi i przejrzystością. Wygląd strony zależy tylko od Ciebie – możesz wybrać kolorystykę, funkcje, liczbę i rodzaj podstron oraz wiele, wiele innych rzeczy. Możliwości są w zasadzie nieograniczone – wszystko zależy od Twojej fantazji:)

Wszystkie strony, które tworzę opierają się na systemie WordPress. Poniżej znajdziesz moje projekty wykonane w tym systemie. Również strona, którą teraz przeglądasz jest oparta o WordPress.

Tłumaczenia

Tłumaczeniami zajmuję się od czasu ukończenia studiów (filologia rosyjska), a nawet wcześniej. Chociaż moją przygodę z tłumaczeniami zaczęłam właśnie od języka rosyjskiego, to ostatnie kilka lat bardziej interesujące są dla mnie tłumaczenia z języka hiszpańskiego. Już od kilku lat mieszkam w krajach hiszpańskojęzycznych, co umożliwia mi stały kontakt z językiem, a to chyba jedna z najważniejszych rzeczy w pracy tłumacza, która pozwala nieustannie się rozwijać i poznać nie tylko oficjalny język, ale również mowę potoczną.

Copywriting

Poza tworzeniem stron internetowych, zajmuję się szeroko pojętym copywritingiem. Tworzę content na strony internetowe, na blogi oraz teksty zapleczowe przydatne przy pozycjonowaniu strony. Współpracuję zarówno z firmami jak i z osobami prywatnymi.  Do tej pory napisałam setki tekstów na bardzo różnorodne tematy.

Jeśli potrzebujesz treści na Twoją stronę, bloga, czy też tekstu, który umieścisz w jakimkolwiek innym miejscu, chętnie go dla Ciebie napiszę. Nie straszny mi (prawie) żaden temat, więc zapraszam do współpracy.

Moja oferta

Strony www

Tworzę uniwersalne strony firmowe oraz strony-wizytówki w WordPressie. Oferuję strony OnePage, jak i strony z większą ilością zakładek. Przy tworzeniu i modyfikacji stron posługuję się językiem HTML oraz CSS. Dzięki temu każda strona jest wyjątkowa i dostosowana do potrzeb klienta.

Grafika

W tworzeniu grafiki stawiam dopiero pierwsze kroki, stąd też jak na razie oferuję stworzenie prostego logo oraz favicon. Aktualnie uczę się obsługi programów PhotoShop oraz Gimp, codziennie rozwijając moje umiejętności.

Copywriting

Piszę różnego rodzaju treści na bardzo różnorodne tematy. Jeśli potrzebujesz tekstów na Twoją stronę internetową, bloga lub jakiejkolwiek innej treści, chętnie ją dla Ciebie stworzę. Jeśli tekst pisany jest w pakiecie ze stworzeniem strony, dostaniesz ode mnie specjalną zniżkę.

Projekty stron www

Świece-sojowe.eu

Strona świece-sojowe.eu została wykonana przy użyciu gotowego motywu WordPress oraz Elementora spersonalizowanego pod ten motyw. Drobne zmiany zostały wprowadzone przy pomocy edytora CSS wbudowanego w WordPress. Ponadto, strona posiada sklep internetowy oparty na platformie WooCommerce.

Odnova Clinic

Strona gabinety kosmetologicznego, oferującego zabiegi na ciało oraz na twarz. Zbudowana z wykorzystaniem wtyczki Elementor Pro w oparciu o gotowy motyw graficzny z niewielkimi modyfikacjami w CSS.

ZOBACZ

Małgorzata Fuchs

Strona poświęcona usługom wykonywanym w gabinecie dermatologii oraz trychologii medycznej. Oparta o gotowy motyw z wykorzystaniem wtyczki WP Bakery. Na stronie zostały wprowadzone drobne modyfikacje z użyciem arkusza stylów.

ZOBACZ

Sedo Recykling

Strona firmy zajmującej się odbiorem oraz przetwarzaniem różnego rodzaju odpadów na terenie całej Polski. Strona zbudowana w oparciu o gotowy motyw z użyciem wtyczki WPBakery Page Builder.

ZOBACZ

Katarzyna Kucharska

Strona-portfolio poświęcona salonowi sukien ślubnych oraz różnego rodzaju innych sukienek. Znajduje się na niej między innymi portfolio z najnowszymi projektami i kolekcjami. Stworzona w oparciu o gotowy szablon z wprowadzonymi zmianami i poprawkami.

ZOBACZ

Piknik-Event.pl

Strona firmy zajmującej się organizacją imprez firmowych, pikników rodzinnych oraz wszelkiego rodzaju większych i mniejszych eventów, przygotowywanych z myślą o różnych firmach i korporacjach.

ZOBACZ

Dla urody i zdrowia

Strona poświęcona zagadnieniom związanym z dbaniem o urodę oraz zdrowie, promująca polski produkt, jakim jest kolagen naturalny. Strona wykonana z użyciem programu Elementor.

ZOBACZ

Kawiarnia „U Pati”

Strona powstała na potrzeby Kawiarni „U Pati” i opisuje jej działalność oraz oferowane produkty i promocje. Strona została stworzona w oparciu o wtyczkę Elementor.

ZOBACZ

Skontaktuj się ze mną

Napisz maila lub...

Jeśli potrzebujesz strony internetowej, skontaktuj się ze mną! Wspólnie dobierzemy funkcje i kolorystykę Twojej przyszłej strony. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub zastanawiasz się nad kosztem stworzenia strony, napisz na podany wyżej adres mailowy lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

...skorzystaj z formularza.