Parę słów o mnie

PATRYCJA WYREMSKA

Kim jestem? Projektantem, twórcą, osobą, która nie lubi nudy i monotonii. Zawsze szukam ciekawych rozwiązań, zgodnych z najnowszymi standardami, ale również niepowtarzalnych. Właśnie dlatego wszystkie tworzone przeze mnie strony są oryginalne. Każdy projekt to dla mnie wyzwanie, a wyzwania są dokładnie tym, co pozwala ciągle się rozwijać i tworzyć coś nowego, wyjątkowego. Jeśli szukasz innowacyjnych, a zarazem uniwersalnych rozwiązań, dobrze trafiłeś. Opracuję projekt, który na pewno Ci się spodoba!

Strony www

Tworzone przeze mnie strony są uniwersalne i responsywne (wyświetlają się prawidłowo na urządzeniach mobilnych). Charakteryzują się łatwością obsługi i przejrzystością. Wygląd strony zależy tylko od Ciebie – możesz wybrać kolorystykę, funkcje, liczbę i rodzaj podstron oraz wiele, wiele innych rzeczy. Możliwości są w zasadzie nieograniczone – wszystko zależy od Twojej fantazji:)

Wszystkie strony, które tworzę opierają się na systemie WordPress. Poniżej znajdziesz moje projekty wykonane w tym systemie. Również strona, którą teraz przeglądasz jest oparta o WordPress.

Tłumaczenia

Tłumaczeniami zajmuję się od czasu ukończenia studiów (filologia rosyjska), a nawet wcześniej. Chociaż moją przygodę z tłumaczeniami zaczęłam właśnie od języka rosyjskiego, to ostatnie kilka lat bardziej interesujące są dla mnie tłumaczenia z języka hiszpańskiego. Już od kilku lat mieszkam w krajach hiszpańskojęzycznych, co umożliwia mi stały kontakt z językiem, a to chyba jedna z najważniejszych rzeczy w pracy tłumacza, która pozwala nieustannie się rozwijać i poznać nie tylko oficjalny język, ale również mowę potoczną.

Copywriting

Poza tworzeniem stron internetowych, zajmuję się szeroko pojętym copywritingiem. Tworzę content na strony internetowe, na blogi oraz teksty zapleczowe przydatne przy pozycjonowaniu strony. Współpracuję zarówno z firmami jak i z osobami prywatnymi.  Do tej pory napisałam setki tekstów na bardzo różnorodne tematy.

Jeśli potrzebujesz treści na Twoją stronę, bloga, czy też tekstu, który umieścisz w jakimkolwiek innym miejscu, chętnie go dla Ciebie napiszę. Nie straszny mi (prawie) żaden temat, więc zapraszam do współpracy.