Projekty stron www

Świece-sojowe.eu

Strona świece-sojowe.eu została wykonana przy użyciu gotowego motywu WordPress oraz Elementora spersonalizowanego pod ten motyw. Drobne zmiany zostały wprowadzone przy pomocy edytora CSS wbudowanego w WordPress. Ponadto, strona posiada sklep internetowy oparty na platformie WooCommerce.

Odnova Clinic

Strona gabinety kosmetologicznego, oferującego zabiegi na ciało oraz na twarz. Zbudowana z wykorzystaniem wtyczki Elementor Pro w oparciu o gotowy motyw graficzny z niewielkimi modyfikacjami w CSS.

Małgorzata Fuchs

Strona poświęcona usługom wykonywanym w gabinecie dermatologii oraz trychologii medycznej. Oparta o gotowy motyw z wykorzystaniem wtyczki WP Bakery. Na stronie zostały wprowadzone drobne modyfikacje z użyciem arkusza stylów.

Sedo Recykling

Strona firmy zajmującej się odbiorem oraz przetwarzaniem różnego rodzaju odpadów na terenie całej Polski. Strona zbudowana w oparciu o gotowy motyw z użyciem wtyczki WPBakery Page Builder.

Katarzyna Kucharska

Strona-portfolio poświęcona salonowi sukien ślubnych oraz różnego rodzaju innych sukienek. Znajduje się na niej między innymi portfolio z najnowszymi projektami i kolekcjami. Stworzona w oparciu o gotowy szablon z wprowadzonymi zmianami i poprawkami.

Piknik-Event.pl

Strona firmy zajmującej się organizacją imprez firmowych, pikników rodzinnych oraz wszelkiego rodzaju większych i mniejszych eventów, przygotowywanych z myślą o różnych firmach i korporacjach.

Dla urody i zdrowia

Strona poświęcona zagadnieniom związanym z dbaniem o urodę oraz zdrowie, promująca polski produkt, jakim jest kolagen naturalny. Strona wykonana z użyciem programu Elementor.

Kawiarnia „U Pati”

Strona powstała na potrzeby Kawiarni „U Pati” i opisuje jej działalność oraz oferowane produkty i promocje. Strona została stworzona w oparciu o wtyczkę Elementor.